[]

garanti sanal kart borç ödeme

Garanti kredi kartına bağlı sanal kartla harcama yapıldığında

1-) Sanal kartın ekstresi ayrı olarak mı geliyor, yoksa kredi kartı harcamalarına mı dahil ediliyor?

2-) Başka bankadan kredi kartı borcumu ödeyebiliyorum kart numaramı yazarak. Peki sanal kart borcumu da aynı şekilde ödeyebiliyor muyum aynı şekilde? Evetse nasıl?

 
sanal kart kredi kartından bağımsız değil.normal karının ekstresinde sanal kart borcu diye yazıyor o kadar.


  • martimge  (01.11.12 12:29:20) 
1) internet şubesinde sanal kartınla yaptığın harcamaların ekstresini ayrı olarak görebiliyorsun.

2) sanal kartın kendi kart gibi davranmıyor, sen limit belirlediğinde esas kredi kartından sanal kartına limit aktarılıyor. yani aslında kendi fiziksel kredi kartınla alışveriş yapmış gibi oluyorsun ama sadece arada sanal kart numaran vs olduğu için güvenli alışveriş yapıyorsun.
  • loveinaflipbook  (01.11.12 13:43:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.