[]

alibaba'dan ürün almak

Nedir bunun proseduru?Ödemeyi nasıl yapmak en iyisi? Gittigidiyorun aynısı diyorlar ama sistem karışık biraz..havuz filan varmı?bu sistem nasıl işler?

Birde ordan siparişi verdikten sonra vümrük falan fişman sistem akışı nedir?

Teşekkürler.

 
daha cok toptan alisverisler icin uygun olan bir sistem. gumruk ise genelde cok problemli oluyor. saticidan ozellikle rica edip yanlis beyan vermesini istersek ve kutu da acilmassa bi sorun olmuyor. siparisleri messenger uzerinden konusarak verebiliyorsunuz, ote tarafta ingilizceyi fena olmayacak sekilde yazabilen elemanlar var, fiyatta ve adette anlasip siparisi verebiliyorsunuz. genelde western union kullaniliyor, bu yuzden satici parayi alip sizinle bi daha kontakt kurmayabilir, kisaca kaziklanabilirsiniz.


  • yirtik foto  (01.11.12 06:46:10) 
sizin bahsettiginiz aliexpress.

havuz hesabı sistemi yok ancak sıkı bir kontrol var. 75 doların altında kalan ürünlerin teorik olarak gümrükte takılmaması gerekiyor.
  • orpheus  (01.11.12 08:40:59 ~ 08:41:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.