hsbc kredi kartı

ben buna başvurdum, avantage card. öğrenci olduğum halde öğrenci olmayanına başvurdum limit yüksek olacağı için. 1000 tl faizsiz kredi varmış.
merak ettiğim bişey var.

1) kredi kartı extre faizi diye bişey mi var. borcunu her ay düzenli ödesen bile her ay faiz mi alıyo bu banka? her ay 18 lira kesiyo diye duydum?
maximumda, cardfinans da böyle bişey yok mesela.

2) herhangi bir olumsuz, kötü sürpriz yaşar mıyım bu anlattığım gibi? yıllık kart ücreti meselesini biliyorum onun haricinde başka ne gibi problem yaşarım? ona göre alayım. cardfinans, maximum üniversiteli nde hiç yaşamadım problem bunda olur mu acaba? teşekkürler.

yok aga faizssizde para almıyorlar ben aldım çünkü ama çok açılma:) kredi kartını ilk soktugunda atm ye karsına ekran çıkar 1000 tl krediniz diye kabul et 1000 tl 12 taksitle elinde:)

  • para var huzur yok  (31.10.12 22:14:11)
düzgün kullan bir şey olmaz. 1 senedir falan HSCB ile çalışıyorum

  • rosencruz  (31.10.12 22:32:10)
bahsettiğin aylık kart ücreti fln sanırım finansbankın bir kartında var. Fleximiydi neydi.

HSBC nin kredi kartlarında kredi kartı ücreti dışında herhangi bir ek ücret ödemezsin. Tabi borcunu zamanında ödediğin sürece.
  • halilibo  (31.10.12 22:36:04)