Leyla ile Mecnun acemisi

Sevgili İsmail Abiler;

Leyla ile Mecnun un methini çok duymuş ve şuan yeni sezonunun ilk bölümlerini yakalayan biri olarak kafamda soru işaretleri var.

1. Dizi tam olarak nerede geçiyor?
2. Sürekli gittikleri deniz kenarında camekanlı mekan neresi?
3- Erdal Bakkal ın eşi zombi mi? Neden gözaltları kapkara, ne olmuş?Bir de yanında yine benzer tipte bir kadın var o kim?Neden altyazılı konuşuyor?
4- Mecnun un annesi nerede/ne oldu?
5- Ezgi Asaroğlu oynuyor-diziden çıkarıldı diye duymuştum. Melis Birkan a nasıl bağlandı? Leylalar sürekli değişiyor, Mecnun hep sabit mi kalıyor? Buradan da bir mesaj mı çıkarmalıyız?:)

Aydınlatırsanız gelecek bölümlere daha güvenli bakabilirim:)

Ya da en iyisi en başından izle derseniz de kabulum, ama 60 küsür bölüm yaa can mı dayanır..

en baştan izle, zaten günde 1 bölüm izleyeyim diye açar, haftasonları 4-5 bölüme kadar gider 2 haftada sezonu yakalarsın, spoilera hiç gerek yok :)

  • gudumlu anne terligi  (31.10.12 19:27:03)
1- kirecburnu
2- kirecburnu sahilde bir mekan, adini unuttum :(
3- degil, o yegeni diye hatirliyorum.
4- almanyaya gitti
5- mecnun hep sabit, leylalar degisiyor iste...
  • fakyoras  (31.10.12 19:39:36)
bilen bi arkadaşınla birlikte izle ya da izlerken mesajlaşın yazışın vs

  • nıç  (31.10.12 19:48:04)
1- Kireçburnu
2- İstanbullu değilim bilmiyorum
3- Zombi değil ama korkunçlu bi ailesi var yanındaki de yeğeni leyla öyle konuşmasının sebebi absürdlük
4- Diziden ayrıldı, senaryoda ise almanyaya gitti gıyabında iskenderi boşadı
5- İlk başta hikaye mecnunun leylaya ulaşma hikayesiydi, şimdi mecnunun leylasını bulma hikayesi oldu. Bir leyla var mecnun için ama o leyla hangisi?

Baştan izle ben şimdiki bölümleri sadece can sıkıntısından izliyorum ilk sezonunu 1 haftada izlemiştim daha bu haftaki bölümü izlemedim
  • lpgli tosbaga  (31.10.12 20:04:43)