okuyucuyu rahatsız eder mi

filmadlari.blogspot.com

soru başlıkta

ne okuyucuyu rahatsız eder mi?
o değil de bütün film tanıtımları "filmimiz ... ile başlar" ve "adının ... olduğunu öğrendiğimiz.." diye başlıyor.

  • halanne  (30.10.12 12:54:40)
çok sikko. yazıları yazan her kimse kitap okumadığı belli oluyor. bence yapacak daha iyi şeyler bulmalı.

  • iki arada bir derede  (30.10.12 14:08:05)
ayriyetten yeter artık gına geldi paso yok şu olur mu bu şu olur mu diye üstü kapalı başlıklar açıp blogunu linkliyorsun. biz de olmamış diyoruz.

  • madyb  (30.10.12 14:21:10)
filmi izlerken rahatsız olmayacaksa okumaktan da rahatsız olmayacaktır. ama gene de +18 uyarısı vermek iyi olabilir.

ayrıca önceki duyurularında da belirttiğim gibi bir filmi bu kadar detaylı özetlemeye gerek yok. filmi izleyeceksem zaten özetini (ki özet bile değil, her sahneyi anlatıyosun) okumam. filmi izlediysem de zaten ne olduğunu biliyorum, niye bi de özetini okuyayım. başka bir duyurunda güzel bi cevap vardı. anahtar kelimelerle arama yapıp "ismi hatırlanamayan filmler" olarak yeni bir format verebilirisn.
  • halanne  (30.10.12 15:22:05)