[]

dişe çift dolgu

Selamlar,

Dişçimi değiştirdim de, bu elemanda da çift dolgu adeti çıktı. Aynı dişe 2 tane dolgu yapıyor. Önce malzemeyi koyup ışını veriyor, sonra üstüne tekrar malzeme koyup ışınlıyor (tabir bu).

Böyle bir yöntem var mı ya da mantıklı mı? Ya da amaç ne?

Dolgu başına 170 tl ödediğimi düşününce merak ediyorum. 2 dişe 3 dolgu 510 lira kaçtı geçen dişime.

 
çok fazla anlamam ama bir kaç ay önce normal dolgu yaptırmıştım, şimdi dolgu içe doğru hafif çöktü bunun için olabilir belki.


  • hayal fazlasi  (30.10.12 01:36:22) 
ilk yaptığı farklı bir madde sanırım. sinire yakınsa korusun diye. ikincisi asıl dolgu.

emin değilim ama. dişçi hiç değilim.
  • cilgin fantezilerin adami  (30.10.12 01:39:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.