izledikce kahkalarimi durduramiyorum, sizce de öyle degil mi? :D

rezalet, kadinin yerinde olsam psikologlardan cikamazdim uzunca bir süre :)
bedenen olmasa da kalben ben de yuhalamaktayim kendilerini, as hard as sharapova :)

spor.mynet.com

yüz olması lazım önce bence.

edit: izledikçe insanın içi burkuluyo. 3. den sonra bi utanç kapladı. gördüğüm en büyük ifşa idi. ne mal olduğumuzu artık herkes biliyor.
  • armatür  (29.10.12 01:34:45 ~ 01:46:39)
gülmedim.

  • tepedeki psychedelic adam  (29.10.12 01:34:57)
ben utandım. hem böyle bir bakana(ne dediğini bilmeyen, samimiyetsiz) hem de böyle bir seyirciye sahip olduğumuz için utandım.

  • spesifikasyon  (29.10.12 01:37:12 ~ 01:37:29)
rezalet ya.. 2000-3000 ergen, aha bakan geldi o zaman yuhaaaaaa mantugu.

bu sabah 29 ekim kutlamalarinda "okul yok la bugün, saat 11 e kadar uyudum" gencligi iste. akpli falan degilim.
  • ivettivett  (29.10.12 01:44:36)
hak edene hak ettiğini yanlış yerde vermişler, dünyanın gözü önünde bunlar yapılmaz. bir de tenis maçına bakan kadrosu çıkaran ilk ülke biziz sanırım.

  • sporty  (29.10.12 01:45:50 ~ 01:47:20)
tam anlamıyla "yanlış yerde, yanlış kişilerin olması" durumu bence.

  • pistranger  (29.10.12 01:56:19)
1:12 "at least, they loved the tennis"
hahahaha. cok iyi yahu.

  • tdl  (29.10.12 02:03:35)
bence iyi olmuş iyi yapmışlar.

  • metehan01  (29.10.12 02:03:55)
birileri tepkilerini saklayamayacak kadar duygularına yenik düşmüş ve sesini yükseltmiş.
insanlık hali bir durum. toplum boyutunda ama toplum da insanlardan oluştuğuna göre...

rezil olduk diyenler olmuş.
bunlar işte cemaat ortamlarında, camilerde dostlar alışverişte görsün diye boy gösteren, şekilci tipler oluyor.
  • True Story  (29.10.12 02:05:04 ~ 02:07:49)
organize işlemiş

  • am  (29.10.12 06:30:41)
elinde mikrofon olmasına rağmen bağırarak konuşmak nedir zaten?

  • kediebesi  (29.10.12 08:02:32)
benzeri şeyler aslantepe'nin açılışında da olmuştu. Insanları bu kadar baskı altına alırsan, ifade özgürlüğünü kısıtlarsan, insanlar da böye bir fırsatı kaçırmaz diye düşünüyorum.
Yoksa tabi ki karşıdakinin ne söylediğini dinler sonra ona göre alkışlarsın ya da tepki verirsin.

  • spankenstein  (29.10.12 09:30:51 ~ 09:31:31)
Güldüm ve çok iyi olmuş. "Aman dünyaya rezil olduk" diyenler, "Türk Milli Kompleksi"nden bir vatandaş olarak payını almış insanlar. Spor karşılaşması izlemeye gelen insanlara bakan konuşması dinleteceksin, sonra ıslığı yiyince "spora siyaset bulaştırıyolar" diye mızıldanacaksın? Öyle bi şey yok, öyle şeye gülerler.

  • kvashiorkor  (29.10.12 13:42:20)