bu araba alınır mı?

merhaba,

uzak bir tanıdık resimdeki opel astra enjoy 1.6 twinport modelini ihtiyaçtan satmakta. arkadaş geçen sene şehiriçi yani düşük hızda diğer resimdeki araca vurmuş ve sonuçta tampon sağ çamurluk ve kaput değişmiş kaskodan anladığım kadarı ile. arabalardan pek anlamıyorum ve çevremde kaput değiştiyse o araç alınmaz yahut değeri çok düşer gibi yorumlar mevcut. bunlara binaen bu araç alınır mı? alınırsa 100.000 km, 2005 model ve lpgli bir araç için 22.000 lira nasıl bir fiyattır?

22000 çok geldi bana yaw,bence alınmaz

  • GibsonRules  (28.10.12 22:36:21)
- 7 yilda 100 bin km. (yilda 15 bin)
- lpg (motor benzinli kadar iyi ve performansli olacagini sanmam)
- kaza gecirmis ve hala hasarli (ozet olarak araba dokuluyor)

bu araca 22 bin lira cok.

edit: araba at gibidir, bir kere buyuk hastalik gecirirse cabuk nallari diker.
hem fiyat kazik, hem araba hasat olmus. hic basina dert alma.
  • tdl  (28.10.12 22:38:07 ~ 22:46:27)
kaput falan değil bu resimdeki aracın toparlanıp resminin cekilmiş hali.az hasarlı satılık resmi yani.gorunenden fazla hasar olusmus gibi.fiyatı hakkında bisey diyemem.ya da soyle diyeyim girme buna sen.arkadas az anadolu kurnazı gibi.

  • duptıs  (28.10.12 22:40:41)
bu ne ya 10bin lira bile verilmez...

  • esenboga  (28.10.12 22:42:41)
belirttiğim gibi olay geçen sene olmuş ve resim aracın kaza mahalinde kaza sonrası çekilmiş hali. şu anda kaskodan değişmiş parçaları ile tertemiz görünümlü bir araç kendisi.

  • crostata  (28.10.12 22:44:43)
alma hacı bence bu ne böyle, vuran araba da vurulan araba da pert olmuş, gerçi değiştirildiyse kozmetik olarak bi sıkıntı doğurmaz heralde ama 22 bin de çok. iyice araştır alacağın arabayı paranı çöpe atma

  • ahlaksızlığın lüzumu yok  (28.10.12 22:47:57)
arabanın yapılmadan onceki hali oldugunu anladık zaten.ama arada bi cinlik var.o tarihte ya bu halde satmaya calıstı ya da o bu haldeyken aldı bunu.bunda satıs kaportası var.

  • duptıs  (28.10.12 22:57:48)
orjinal resimlerin linkleri aşağıda, eleman da kısmen güvendiğim biri. gelen yorumlar genelde kazanın büyük olduğu yönünde intiba uyandırdı bende. gerçekten de bu kaza ciddi bir şey mi yahu?

img546.imageshack.us
img525.imageshack.us
  • crostata  (28.10.12 23:06:56)
hocam kaputtan hasar almış aracı satmakta zorlanırsın, satsan bile çok zarar edersin. genelde kaputtan kaza görmüş aracın motorunun zarar gördüğü düşünülür ve tavandan sonra bir aracın alınmaması için en önemli nedendir.

  • zpider man  (28.10.12 23:25:29)
araçta bir şey yok normal olabilecek ufak bir kaza abartmaya gerek yok fakat bu durumu lehinize çevirip fiyatı kırmaya çalışın. aracın km si yaşına göre çok iyi ayrıca serviste orjinal parçalarıyla değiştirilmiştir hiçbir masraftan kaçınılmamıştır.

  • monkey  (28.10.12 23:36:50)
alınmaz. 22000 tl bir de 2005 model. 23500 tl'ye daha cillop gibileri var. www.sahibinden.com pazarlık et. 22500 e indir.

  • inanmazsan inanma  (29.10.12 00:25:11)