wifi'lı tablete whatsapp

Arkadaşlar merhaba
sim kart takılamayan galaxy s wifi 5.0 var bende,
internette nasıl whatsapp yükleneceğine dair bir ton şey var ama bir türlü beceremedim. var mı bilen?
-bir yöntemde rootlu android telefonun varsa olurdiyorlar. titanium back up proyu kurup telefona, whatsapp in yedeklemesini alıyormuşsun. internete onu da koymamışlar hiç, biri alıp koyaydı o da olurdu.

  • neira  (28.10.12 12:25:52)
  • kisa  (28.10.12 12:31:50)
whatsapp ve benzeri programlar /tango/Viber telefon numarası doğrulaması istiyor ama bu çok zor değil. telefon numarasını yazıyorsun 5 dakika boyunca bekliyor, mesajı otomatik olarak algılamadığını düşünüp sana soruyor girmen için gönderdiği kodu.

@cokacayipbisey beni de alacak misin ise? cok zor degil zira dedigin sey. (ben yaptim oldu)
  • cevab veremedi  (28.10.12 12:32:51)
donanımhaber'de bu tablete rom yapan bi adam var "eryiğit rom" diye, onu yükleyince tablet kendini telefon olarak görüyor ve kurabiliyorsun. Donanımhaberdeki "Galaxy s wifi 5.0" ana konusunu okumanı tavsiye ederim ;)

Ben de bu tableti kullanıyorum ama orijinal romu değiştirmedim, bana yetiyor whatsapp kullanmıyorum.

edit: buyur forum.donanimhaber.com
  • rodriguez2  (28.10.12 12:36:59 ~ 12:38:31)
Gizmolord'ta yazan şey olmuyor bende. arkadaşımın samsung 10.1'inde demeiştik olmuştu ama aynı işlemi benimkinde yürütünce hata veriyor.

  • ikametsiz  (28.10.12 12:57:11)
ikametsiz: abi git whatsapp'in kendi sitesine. indir apk'yı (beta bölümünden daha kolay bulursun) at tablet'e kur. sonra başka telefondaki telefon numaranı gir 5 dakika bekle. ulaşamadım mesaja diyecek, sen de diğer telefona gelen mesajdaki şifreyi gireceksin whatsapp arayüzünden. hepsi bu.

  • cevab veremedi  (28.10.12 12:59:55)
bende aynı alet var ve whatsapp kullanıyorum kendisinde. Meticulus' rom R5 yükleynce internetten edinilen whatsapp apksi ile yükleyip kullanabiliyorsun. normalde apksini atıp yüklersen tabletler desteklenmiyor der.

  • barky  (28.10.12 13:01:08 ~ 13:01:26)
@cevab veremedi en aşağıda barky'nin dediği oluyor, aynı şekilde başka tablete kurdum ama onlar en son modellerdi ve işte o yüzden de çalışıyordu. ama benimkine yükleyince olmuyor o.

  • ikametsiz  (28.10.12 13:03:47)
dediğim romu yükleyip apksini atarsan çalışacak.

  • barky  (28.10.12 14:11:59)