Nar lekesi...

Ellerile nar ayıkladım siyah lekeler oldu bütün elimde çıkmıyor la bunlar napcam :(

limon ile ov.

  • goldentitan  (28.10.12 00:56:58)
direk nar lekesiyle uğraşmadım ama ben eskiden(öğrencilikte festivallerde falan) geçici dövme yaptığım için ellerim hint kınası olurdu simsiyah, tırnak içlerim filan mahfolurdu. bundan kurtulmak için yöntemim çok yağlı bir el kremini ellerime ve tırnaklarıma boca edip ameliyat eldiveniyle 1-2 saat gezdikten sonra, ellerimi çok sert bir şekilde banyo lifiyle sürterek yıkamaktı. deneyin şansınızı, kapkara kınaları bile çıkarttığına göre nar lekesini de söker diye tahmin ediyorum.

  • sister blister  (28.10.12 01:21:11)
nasıl ayıkladınız narı? uğraşmayın ayıklamakla. narı ikiye kesin, derin bir kabın üzerinde, kesik kısmı aşağı bakacak şekilde tutun, yuvarlak kısmına servis kaşığı ile tapada tupada vurun, narlar dökülür. ek bilgi.

  • kisa  (28.10.12 01:23:10)