tarihin en popüler şarkısı?

Gangnam Style şarkısının adeta bir fenomen haline geldiği bu günlerde aklıma böyle bir soru geldi.Acaba popüler müzik tarihinin kitlelerce en çok bilinen,dillerinden düşürmedikleri şarkısı ne?Macarena,I will always love you,Candle in the wind,We will rock you gibi şarkılar var her kesimce bir şekilde duyulan ama karar vermesi zor.Sizce en populer şarkı ne?

thriller

  • mama  (27.10.12 21:14:34)
Ben Beat It diyorum. Şimdi birisi gelip Imagine diyecek.

  • efreet sultan  (27.10.12 21:15:24)
dünya üzerinde en çok bilinen söylenen çalınan şarkı happy birthday to you imiş.

  • enerji muhendisi  (27.10.12 21:15:31)
eye of the tiger

  • purusha  (27.10.12 21:15:41)
shenergy +

  • cokacayipsey  (27.10.12 21:19:11)
we will rock you veya we are the champions olabilir, ama ismini bilmeyebilirler insanlar duysalar hatırlarlar

beat it falan olması mümkün değil imagine imkansız
  • wayne  (27.10.12 21:23:21)
re mi -yunanca bi şarkı anna vissi mı ne söylüyordu yazımı bilmiyorum
şımarık-tarkan -yabancı kadının teki de söylemişti-
rihanna umbrella
ai se eu te pego - michel telo
zalim-yalın
beautiful liar- beyonce ft shakira
in the end -linkinpark ve numb
fd- feridun düzağaç
boş ders şarkısı - feridun düzağaç
yeah- usher
caught up- usher
complicated-avril lavigne
girl friend- avril lavigne
hollywood tonigh- micheal jackson
  • indescribable  (27.10.12 21:26:32)
sorumu biraz eksik sordum galiba,kastettiğim bir dağ köyündeki Mehmet amca veya Tibet'te yaşayan bir budist rahibin bir şekilde kulak aşinalığı olduğu ticari olarak pazarlanmış bir pop veya rock şarkısı.Dolayısıyla bir ilahi veya marşı kastetmiyorum.

  • nicotr  (27.10.12 21:31:01)
un dos tres hupappakoppasi mariya - ricky martin

  • kirkbir  (27.10.12 21:48:30)
annem bile biliyorsa eye of the tiger ama artık gangnanm style sanırım çünkü onuda artık annem biliyor

  • ananza  (27.10.12 21:57:48)