at binmek

şimdi ben ata binmek istiyorum 23 yasında bi insan olarak.profesyonel olarak değil tabii.istanbul atlı spor kulübünün kursları var arastırdıgım kadarıyla.
daha önce de polonezköyde bir yerlere gtmiştim denemek için ama gördüm ki ufacık cocuklar pıtı pıtı biniyorlar fln insan kendini kötü hissediyor=P
ben bu saatten sonra gitsem kart bi kişi olarak saçmalamış mı olurum? sonucta prof. olarak ilgilenmeyeceğim bu işle ,zevk tamamen ama binicilikle ilgili böyle bir yaş olayı var mıdır?
tesekkürler

at binmek kolay yahu, hic endise etme. tam gote gore dizayn eidlmis hayvan. oturunca lop diye oturuyor birbirlerine simetri super.

  • bryan fury  (11.12.08 17:14:29)
zorluk yoktur tabii ki ama hiçbir fikrim olmadıgı için sordum ,o yuzden egitmen ve de kulüp arastırması yaptım.benim sorum daha cok yaş ile alakalıydı.küçükken daha kolay bu tarz sporlara baslamak.ham bir vücut olumsuz etkilenir diye düşündüğümden ve zaten sakat olan belimi daha fazla mahvetmemek adına idi.
benim yaslarımda binicilik ile ilgilenmeye baslamıs insanların deneyimlerini öğrenmek için.yoksa kıçımın rahatlıgı ve sıgır avlama ile ilgilenmiyorum.

  • demoniclewinsky  (11.12.08 18:12:39)