kombi sorusu

dijital göstergeli kombiyle yeni tanışmış bir aileyiz. kombiyi 40 dereceye getiriyoruz, suyu açtığımızda gösterge suyun sıcaklığını göstermeye başlıyor ve 30dan başlıyor diyelim, arta arta 60'lara kadar yükseliyor. 40'ta durması gerekmez mi? bi arıza marıza mı var kombide?

kombi baymak marka, model gerekirse şu an bilmiyorum ama bakar yazarım. üşendim şimdi.

İlk gösterdiği değer kalorifer sistemi için oluyor bazı kombilerde. Öyle olabilir mi?

  • heritage  (25.10.12 21:33:21)
soruyu doğru anladıysam eğer, sanmıyorum. solda su için, sağda kalorifer için butonlar var, soldakini arttırıyorum 40'a getiriyorum. kaloriferle bir alakası yok yani yaptığımın.

  • kivanc1  (25.10.12 21:36:14)
önce yükselip sonra istenen noktaya gelebiliyor bazen. olur yani öyle.

  • devilred  (25.10.12 21:40:47)