İzmir - Giysi

arkadaşlar bi ara hep zara, massimo falan oralardan giyinirdim. ama artık buralardaki fiyatlar gözüme çok batmaya başladı. hepsini geçtim özellikle zara'nın yeni koleksiyonları bile iğrenç.

ya etrafımdaki kızlara bakıyorum, bi bostanlı pazarına gidiyorlar, bershka'dan mango'ya kadar her markanın ürünlerini 10'da bir fiyata alıp gidiyorlar.

erkekler için böyle muhabbetler yok mu?
ne bileyim ihraç fazlası ürünlerin biriktiği yerler falan? gidelim eli yüzü düzgün giysileri markası kesilmiş halde falan daha ucuza alalım?

kızlarınki orijinal değil. ama orijinal izlenimi veriyorsa işini görecekse sen de kemeraltı'na gidip al.

  • sen git ben geliyorum  (25.10.12 10:19:44)
bostanlı pazarındakiler ihraç fazlası veya defolu ürünler. oradaki bir amcam benim için her çarşamba zara ve mango mallarını saklardı, ben gelince de çıkarırdı çekmecesinden ey gidim ey :) bostanlı pazarını git iyice gez. en fazla ikinci gezişinde anlarsın kiminki ihraç fazlası kiminki çakma.

  • inevitable loser  (25.10.12 12:01:57)
@sen git hayır çakma değiller.

@inevitable ya erkekler için de benzer bir yer yok mudur?
  • kameramotor  (25.10.12 12:22:18)
benim erkek arkadaşım gaziemir'deki outlet mağazalarını geziyordu ayda bir, oradan toparlıyordu kendine bir şeyler. hani havaalanına giderken yol boyu sıra sıra outlet'ler var ya, onlar işte. orayı da bir deneyebilirsin. bunun haricinde bilemiyorum çünkü pazarlarda erkekler için çorap, atlet vb dışında pek kıyafet satılmıyor.

  • inevitable loser  (25.10.12 21:27:36)