p90x'e başlayayım mı?

Öyle çok zayıflamak gibi bir amacım yok, hepi topu 5 kilo vermek istiyorum ama asıl amaç vücudu şekillendirmek, fit olmak. Daha önce spor yapmışlığım var ama yine de 90 günlük before/after fotoğrafları bu kadar brutal olan program biraz korkuttu açıkçası.

Power 90 işimi görür mü? Onu mu yapayım, p90x mi yapayım, ne yapayım?

P90X yap , iyi beslen ama
olay beslenmede bitiyor şekillenmek için

  • ihan  (25.10.12 01:29:42)
Sayi olarak tartida fazla cikmasi cok sikinti degil de, daha fit olmak istiyorum. Asil derdim o.

  • alicia_dominica  (25.10.12 01:34:20)
demin başka bir soruya da yazdım, programın normal gidişatı p90-p90m-p90x şeklinde. direk p90x çok zorlar ben söyleyeyim. p90dan başla vücut alışsın, 3 ayda değil 8 ayda yap ama kendini sakatlama.

  • r_u_h  (25.10.12 01:51:51)