yaşantınızdaki ekonomik harcamalar ve kapitalizm, sermaye sahipliği...

bir konuda farklı fikirlere ihtiyacım var. bunda ötürü üstte gördüğünüz zengin olmak, kapitalizm, sermaye gibi konularda bana fikirlerinizi yazar mısınız?
ayrıca, anlattıklarınızla bir kendi yaşantılarınıza da ihtiyacım olabilir.

bir konuda araştırma yapıyorum ve bu süreçte birbirinden farklı ekonomik sınıftaki insanlarla yakınlaştım. maksadım bir kıyas yapmak. örneğin bir erkeğin eve getirdiği asgari ücretle çalışan bir ailenin bir haftalık mutfak masrafı ile bir arkadaşımın -ünlü bir yönetmenin oğlu- günlük masraflarının eş olduğunu bir mevzuyu araştırdığım için bizatihi gördüm.

bu yüzden, burada kimlikleriniz gizliyse ve bunu paylaşmanızda sıkıntı yoksa, yaşantılarınızdaki ekonomik durumu açıkça yazarsanız sevinirim.
(örnekler: akşamları bira muhakkak içerim, bu da haftalık ortalama 90 lira masraf yapıyor / okul harçlığımı çıkartmak için hafta sonları x'te çalışıyorum, saat başı 5 lira kazanıyorum / 180.000 liralık arabaya sahibim ve aylık masrafı 5.000 lira gibisinden.)

ciddiye alıp vakit ayıran olursa, bir kişi dahi olursa, çok memnun kalacağım.

seks hikayelerinizi anlatın desem neler yazardınız ulan gavatlar sizi...

  • helios  (25.10.12 00:15:26)