Kulaklık

selamlar duyuru sakinleri.

yeni bir kulakiçi kulaklık(tam kulakiçi değil aslında,onlar rahatsız ediyor) almaya karar verdim fakat tercih yapamıyorum.

iphone 4s ile kullanacağım(apple'ın kendi kulaklığı çok kötü).

aklımda birkaç model var, bunlar arasından veya bunların dışında, yaklaşık 100 lira civarında kulaklık tavsiyeleriniz varsa alabilirim.

aklımdakiler:

Urbanears Medis
Sennheiser mx 580

bütün seçenekler o ikisi ise tercihini sennheiserdan yap. 1 seneye yakın mx580 kullandım ve oldukça başarılı.

  • GibsonRules  (24.10.12 13:34:19)
başka önerin var mı hocam, 100tl civarında? bir de urbanears denedin mi, çok mu kötü?

  • kibrit kutusu  (24.10.12 13:37:42)
tamamen görüntü diyebilirim. medis modelini denemedim ama headset modeller öyle en azından. akg bakabilirsin,kulakiçi 100 liradan düşük modeller var. eğer paraya kıyma ihtimalin var ise q460 al. headset ama mükemmel bir kulaklık. 4s ile kullanıyorum :)

  • GibsonRules  (24.10.12 13:44:40)
iphone için mikrofonlu kulaklık kablosu almanı öneririm, sonra istediğin kulaklığı takıp kullanırsın, iphone için yapılmış dandik ve pahalı kulaklıklarla sınırlı kalmazsın.

  • buyuyup buyuk adam olacaktim  (24.10.12 14:12:56)
Headset istemiyorum maalesef, zor oluyor taşımak özellikle yazın falan.

  • kibrit kutusu  (24.10.12 14:34:05)