üniversite öğrencisi olup tam zamanlı çalışan var mı?

Ailemden tamamen ayrılmayı düşünüyorum ama mali açıdan kendimi yürütmem için aldığım kredi dışında aylık 700 lira gibi para lazım.Arada sırada ajans işlerine gidiyorum fakat bildiğiniz gibi ne zaman olacağı ne kadar para vericekleri sürekli belirsiz.Haftada çalışma günleri ve zamanlarımı kendim belirleyebileceğim tam zamanlı iş arıyorum burgerci veya kotonda çalışmak gibi işler hariç.mühendislik okuyorum, ingilizcem iyidir, autocad solid bilirim. Mesleki işe de girebilirim anlayacağınız.Bir iş bulma kurumu olarak: ekşiduyuru kullanmak istemezdim ama bu konuda işten çok tavsiyenize ihtiyacım var.aranızda üniversite öğrencisi olup tam zamanlı çalışan var mı? ikisini beraber yürütebiliyormusunuz?
İstanbulda'yım bu arada.

çok da fazla kurumsal olmayan çağrı merkezlerinde bulabilirsin aslında. hep arayıştadırlar.

  • akatreil  (24.10.12 13:19:56)
çağrı merkezi haftada 6 gün istiyor nerdeyse, benim için mümkün değil.

  • justinial  (24.10.12 14:59:25)