televizyona çıkan insan psikolojisi özgüveni ?

merhaba arkadaşlar
yetenek sizsiniz falan tarzı programları izledikçe vay arkadaş bu adam da nasıl bir özgüven var nasıl bir kendini bilmezlik var diyorum. ben sarhoşken yaptığım abukluklardan ayılınca utanıyorum bende mi bir sorun var bu tv ye çıkan 3 cocuk babası adamların türlü şaklabanlıklar yapıp sonra kendisinin çok iyi bir gösteri yetenek vs.. sergilediğini düşünmesinde mi bir sorun var anlamadım. bu adamlar naptım ulen ben demiyomu acaba? es kaza sarhoşken yada başka bir ruh halinde tv ye çıksam saçmalasam sosyal medyada falan millet kafa bulsa benle herhalde psikolojim bozulur lan sokağa çıkamam tripten tribe girerim biri baksa falan bu insalarda ki özgüven nedir neyle çalışıyorlar merak ediyorum ne diyosunuz dostlar

bir statün, çevrende bir ağırlığın, karizman var muhtemelen. o yüzden garip geliyordur. bu saçma sapan yarışmalara katılan adamların kaybedecek bir şeyleri yok. çünkü zaten o başta saydıklarım yok. hayatı minimal düzeyde yaşıyorlar. basit mutlulukları, basit heyecanları var. böyle yarışmalara katılarak değişik bir şeyler yaşamak istiyorlar.

  • juninho77  (24.10.12 00:29:42)
ilac almis olabilirler. ANLAYANA

  • jemjum  (24.10.12 00:42:55)
bence cevrenin gazina cok geliyolar.

birde cogunun bence psikolojisi bi süre sonra bozuluyodur, ya da zaten adam köyündeki yasamina geri dönüyorsa duymaz o facebooktaki paylasimlarida. ondan o adam icin degisen bir sey olmuyor yani. ama büyük sehir de olursa ya da gencse sorunlar olmasi muhtemel.
  • serabetan  (24.10.12 16:28:33)