[]

koçtaştan alınan dolabıon kurulumu

hiç elimi bulaştırmak istemiyorum
semt marangozlarını araştırsam?
yoska koçtaş ekibini mi çağırsam? sanırım 35 tl alıyorlar
hangisi daha ucuz ve efektif olur sizce?

 
Mrb
Ben de koçtaş'tan yakın zamanda ürün aldım. Marangoz ve diğer faktörleri düşünmeden, direkt koçtaş'ın kendi elemanlarına kurulumu yaptırırsan, çok daha anlamlı oluyor. Öbür türlüsü pahalı ve riskli. Kırılmalar olabiliyor. Koçtaş'ın bazı ürünleri çok dandik çıkabiliyor ve marangoz olan kişisi de mırın kırın ederek iş yapıyor ve hata yaptığında da çürük mal vs. diyip geçiyor.. siz, elinizdeki parçalarla kala kalıyorsunuz. Hiç strese girmeye gerek yok.

  • ademolog  (23.10.12 14:05:53) 
Aynısı tekzen'de başıma geldi. marangoz geldi dolap için demediğini bırakmadı neyse kurdu ama sabitleyemedi dolabı. her tarafı elimde kalıyor şu an. sonrasında kendi ekiplerini aradım baştan bize kurdurmadığınız için sorumluluk kabul etmiyoruz dediler. sanırım koçtaş için de durum benzerdir. kısacası kendi ekiplerine kurdur derim.


  • crimsonlady  (23.10.12 14:11:13 ~ 14:39:50) 
aldığın dolabın fiyatına göre ücretsiz kurulum da yapıyorlar onlar. ama paralı olsa dahi bence çağırın gelsinler. biz geçen 3 kapılı dolap aldık. 15dk da kurdular ücretsiz.


  • maresal jedi  (23.10.12 14:24:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.