Bahçelievler-Beşiktaş

Bahçelievler-soğanlıdan, beşiktaş-kabataşa en kısa yoldan nasıl gidebilirim ?

soğanlı tramvay durağı vardı. bindiniz mi 1 saat sonra kabataştasınız.

  • esenbogan  (23.10.12 01:37:45)
tramvaya alternatif olur mu bilmiyorum: e5'e çıkıp metrobüs, zincirlikuyu'dan da otobüs. aktarmalı olur ama daha hızlı olabilir gibi.

  • cagdas donem kuramcisi  (23.10.12 01:43:25)
Soğanlıda maalesef tramvay durağı yok.

Bende böyle düşünmüştüm. Zaten bundan başka soğanlı-kabataş gidişi yok. :)
  • Hayalperest Vişne  (23.10.12 01:52:14)
Arkadaşlar burada www.istanbul-ulasim.com.tr soğanlı durağı var diyor :D ben böyle bi duraga henüz rastlamadım ama. : )

  • Hayalperest Vişne  (23.10.12 02:04:21)
o soğanlı durağı büyük ihtimalle kale center durağı filandır. onunla bir saat dolaşacağına incirli'den metrobüs yapman daha iyi. bence.

  • cagdas donem kuramcisi  (23.10.12 02:07:23)
zincirlikuyudan, kabataşa gitmek için taksiye binsem ne kadar ücret öderim peki ??

veya taksiye binmesem.minibüsler zincirlikuyudan-kabaşa kalkar mı ?
  • Hayalperest Vişne  (23.10.12 02:18:42)
Zincirlikuyu metrobüs durağının çıkışından Kabataş'a giden bir sürü otobüs geçiyor. Birisine illaki denk gelirsin. Yanlış yöne gitme ama yokuş aşağıya doğru gideceksin denize doğru ;) Ayrıca bir Bahçelievler sakini olarak evet metrobüs daha kısa sürer. O Soğanlı durağını ben de Bahçelievler soğanlı sanmıştım ama sonra haritaya baktım sanırım çok ters bir yerde.

  • only alcoholica  (23.10.12 02:43:59 ~ 02:45:01)
o soğanlı durağı soğanlı caddesi oluyor başka bir yer yani, karıştırmayın.
soğanlı meydandan şirinevler metroya giden dolmuşlar var(mustafa kemal paşa caddesi'nden). ona binip metroya geçeceksiniz. metroda 2 durak sonrası zeytinburnu'nda inip, iner inmez T1 (tramvay) hattına geçeceksiniz.
bu yolla Soğanlı'dan Kabataş'a ulaşması 1 saatten fazla sürer.
  • sevenay  (23.10.12 16:01:00)