Galaxy Note 2 vs S3: Kamera ve Diğerleri

Merhaba,

1) Şurada S3 ve Note 2 karşılaştırması var: versusio.com

Bunlar doğruysa S3'ün kamerası bariz daha iyi, doğru mu?

2) Pil, ram, cpu, boyut dışında önemli, belirgin ne fark var?

3) Note 2 telefon olarak rahat kullanılabiliyor mu? Kot cebinde taşınır mı?

4) Standart dahili disk kapasiteleri ne piyasadakilerin, 16GB mı?

kamera kalitesi kıyaslaması için www.gsmarena.com
teknik özellik kıyaslaması için www.gsmarena.com
türkçe bilgi veren sitelerde hatalar olabiliyor

2.ye cevap note 2'de multitasking olayı var desteklenen programlarda
yani ekranı ikiye bölüp bir kısmında farklı program bir kısmında farklı program çalıştırılabiliyor
kalem hareketleri var note'da mesela kalemi yukarı doğru sürtüyorsun butonuna basarak sana bir komut ekranı veriyor
oraya belli kalem hareketleri yapıyorsun o harekete atadığın fonksiyon gerçekleşiyor
note 2nin ekran teknolojisi s3ten biraz daha iyi

3. boyun çok kısa değilse taşınır

4. 16/32 ve 64 gb arası değişiyor ayrıca 64gb'a kadar bir tane daha kart takabilirsin

@sivrisinek android kullanan biri iphone kullanamaz kolay kolay
androidte özgürlüğe alışan adam ios'un kısıtlamalarına mümkün değil katlanamaz
geçmiş olsun ama bana reklam kampanyası gibi geldin
kendi telefonumu düşürmeye yemez ama apple'dan para alıp ona göre drop test yapan elemanlarda bile o hale gelmiyor telefon
bir tane video vardı sözde adam telefonu cepten düşürecek iphone'u cebinden düşürüyor s3'ü cebinden atıyor
o yüzden drop test izlerken de dikkat edin
gerçi onun kasıtlı olduğunu anlamamak mümkün değildi de neyse

bu arada tek androidli telefonlar samsung değil
android işletim sistemli samsunglara iyi alternatifler var sağlamlık açısından
  • Fakin idiyıts  (21.10.12 12:08:51 ~ 12:11:13)
@pain of iphone 5 ve s3 un karsilastirmali dusme videolarini izleyebilirsiniz, biri kullanilmaz hale geliyor digeri sadece kasada hafif ezikler.

  • acan99670  (21.10.12 12:53:16)
1) HDR, panoramik fotoğraf ve CMOS sensör ile ilgili bilgilerden emin olamadım.
4) Şu an satılanların hepsi 16GB galiba, değil mi? Note2'nin 64GB'lık sürümü ne kadar olur acaba?

5) Teknosa veya Bimeks'ten alınır mı bu?
6) Ebook reader olarak kullanılır mı?
7) S-pen ve uygulamalar derste not tutmak için uygun mu?
  • fadetoreality  (21.10.12 16:09:16 ~ 16:10:28)