ankara - erciyes

ankaradan erciyese arabayla kac saatte gideriz? kac km?

şehirlerarası otobüsle kayseri ankara arası 320 km.
otobüsler yarım saat mola dahil 5 saat alıyor. arabayla 2buçuk 3 saat alır.
zaten kayseri erciyes'in eteklerine kurulu.şehir dışında değil yani.
  • oss22  (08.12.08 17:42:13)
ankara - kayseri = 320 km
erciyes, kayseri'nin 25 km güneydoğusundaymış.

incesu 33 diyor

350 km civarı filan oluyor ankara merkez'den.

www.kgm.gov.tr
  • free spirit  (08.12.08 17:43:36)
ankara-kayseri 319
kayseri-erciyes 20 km
yollar bayram dolayısıyla yoğun olabilir,trafik işaret ve işaretçilerine uyarsanız rahat bir şekilde 3.5 saate gidersiniz.Kar var mıdır bilemem ama, 1 hafta önce hiç yoktu
  • gaza gelen  (08.12.08 17:45:18)
şu anda erciyesde kar kalınlıgı 10 cm.ancak zirvede 60 cm kar kalınlıgı oldugu belırtılıyor.zumrut telesiyej var erciyes'de.grup halında(en az 10 kişi) gidilmesi ile zirve telesiyejini acıyorlar.
kayseri merkezden erciyese 15-20 dk da gidiliyor.arabanız yoksa develi ilcesi otobusleri erciyese goturur sizi.
incesu ilcesinde degıl erciyes..develi ilcesine baglı..
  • isott  (08.12.08 19:02:43)
evet erciyeste 2. etapta 60cm civari kar var ve hala da yagiyomus. ezilmemis ama tabi. persembe sabahi gidip bakicaz bakalim

  • jay kay  (08.12.08 21:53:21)
isott@

hiç gitmedim. wiki'de yazmıyordu, sadece sözlükten şöyle bir baktım. en iyi manzara incesu'dan filan diyordu bir entry. iyi dedim burası olsun, ne kadar uzak olabilir ki?
7 km imiş.

tüm kayserili'lerden özür diliyorum.
  • free spirit  (08.12.08 22:23:15)