[]

Kazaklari Yikayip Kucultmek..

selam,
evde birkac tane bana buyuk gelen kazak var (alt kismi yaklasik olarak ust bacagimin ortasina falan geliyor). bu kazaklari camasir makinasinda bir sekilde yikayip cekmelerini saglamak ve belim hizasina getirmek mumkun mudur? kac derecede kac dakika yapmak gerekir bunun icin? 
90 derecede yani sıcak su ayarında yıkarsanız çeker.


  • Savina  (20.10.12 21:17:33) 
kazaklarını yıkayarak küçülmesini sağlarken keçeleşmiş kazakta piyangodan geleceğini de unutma!
büyük kazaklarını keserek küçült ya da hayrına dağıt.

  • naturelist  (20.10.12 21:41:34) 
o kazaklar keçe gibi olur dediği gibi. giydiğnden zevk almazsın. anca evde giyersin tv karşısında oturup elma yemelik. o olabilir.


  • solo  (20.10.12 21:49:19) 
o kazaklar yünse çeker bir de değilse çekmez


  • zipparabon  (20.10.12 22:15:13) 
Küçülsün isterseniz ne yaparsanız yapın küçülmez.


  • hulleci  (20.10.12 23:21:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.