Öksürük problemi

Erkek arkadaşımın bitmek bilmeyen bir öksürüğü var ve kuru bir öksürük ama öyle sözü edilemeyecek bir kuru öksürük değil böbreği ağzına geliyor gibi yani. Grafisi vs çekildi bi şey çıkmadı biyokimyada bi şey çıkmadı dahiliyede sırt mırt dinlendi bi şey çıkmadı alerjik olabilir dendi de şimdi tam taeşkilatlı bir test var mı yaptırabileceğimiz (check-up yaptıracak paramız yok )yoksa bu test sonuçlarına göre birşey çıkmadıysa bir şey yoktur mudur ? İyi bakılmamış olunabileceğini düşünüyoruz ondan şeediyim dedim.

Teşekkürler.

bende de vardı. çay ocağında çok takılıyordum o nem ve buhar mahvetmişti beni öksürmekten canım çıkıyordu. Sonra gitmemeye başladım 6 ay sonra öksürük falan kalmadı. daha ciddi bişi ; Su toplama gibi bi olay olsaydı grafide çıkardı diye düşünüyorum. Başka bir hastanede başka bir doktor'a grafiyi göstermekte fayda var.

  • accorbite  (19.10.12 17:28:34)
sinüzit olabilir mi? bende de bitmeyen öksürük vardı hemde böyle ciğerlerden su gelir gibi, ciğerler vs her şey sağlam çıkmıştı. sinüzit tedavisi sonrası kesildi. meğer genizden akıntı oluyormuş. ama ben çözememiştim.

  • yue  (19.10.12 17:43:14)
bulunduğu ortamla ilgili olabilir. büyük ihtimalle alerji. onu tespit etmek zor.

ama daha iyi bir doktora gidilebilir belki. birinin görmediğini diğeri görebiliyor.
  • ermanen  (19.10.12 17:45:55)
sinüzitin klasik belirtilerini göstermiyor . baş ağrısı halsizlik vs.sı yok yani bu belirtileri göstermeden de olabiliyorsa sinüzit olabilir

  • repulsion  (19.10.12 18:04:20)
sürekli kullandığı bi ilaç var mı?

  • ehbe  (20.10.12 22:42:34)