Windows 8 alınır mı?

Yeni ultrabook aldım, sizce 29 tl verip windows 8 alınır mı? Yoksa hiç gerek yok win7 iyidir mi dersiniz

29 liraya bence değer. al gitsin

  • ac dc vcd si  (18.10.12 23:54:55)
Korsanı bile o fiyatlarda satılıyor.

  • disfircasiyimben  (19.10.12 00:00:57)
ben olsam alırdım.

  • 9kuyruklukedi  (19.10.12 00:35:41)
Linux Mint kur keyfini sür :)

  • cevab veremedi  (19.10.12 00:48:43)
gerek yok, laptoplar için bir artısı yok windows 8in

  • cnonefb  (19.10.12 01:05:30)
win7 iyidir. xp'yi bile solladı stabilizasyon konusunda.

ayrıca microsoft, win 7ye 2015 yılına kadar destek vereceğini ve güncelleme sunacagını 2015den sonra kademe kademe güncellemeleri kesecegini açıkladı.

eğer ki microsoft "ben 2013den sonra win 7ye destek vermeyi bırakıcam" deseydi al derdim. çünkü şimdi almasan bir kaç ay sonra sike sike alacaktın.

ancak şu anki konjektürde 2015e kadar win 7 kullanmaya devam etmen daha mantıklı olur. zaten aldıgın ultrabooku 2015 yılında kullanmazsın bile, yenisini alırsın alırken de win 8 için ekstra para vermek zorunda kalmazsın, içinde gelir.

son olarak win8'in artıları daha çok mobil ve tablet (dokunmatik) piyasasında meydana çıkıyor. ultrabookda win 7 kullanman daha iyi olacaktır.
  • halitkin  (19.10.12 01:27:11)
bir süre korsan kullan çünkü bu işe girdin mi geri dönüşü yok
belki beğenirsin belki beğenmezsin
ben şu anda win 8 kullanıyorum ama getirdiği yeniliklerden bazılarını çok beğendiğim için
şu yarı tablet yarı bilgisayar işletim sistemi olayı olmamış tam arada saçma sapan birşey
normalde kullandığımız herşeyi artık bir tane masaüstü diye uygulama var onun içinden yapmış gibi oluyoruz

ilerleyen zamanlarda uygulama mağazası beklentilerimi karşılayamazsa masaüstü pcde de laptopta da dönüş yapıyorum windows 7ye
  • Fakin idiyıts  (19.10.12 02:42:44 ~ 02:44:07)
29 liraya kesinlikle değer. uzun bir süredir 8 kullanıyorum. cok harıka olmus. 7ye bıle donmek ıstemıyorum. benım pc de de home premıum lisaansı var. dur bakalım bı guzellık yaparsa wındows hayatımda ılk kez lisanslı isletim sistemi kullanıcam.

bu arada 29liraya alacağın wındows 8 starter falansa hıc bulasma
  • raskolnikov2  (19.10.12 15:32:44)