40+ için göz altı kremi yardım!

kızlar bir yardım edin. erkek kişiyim hiç anlamıyorum. bugün kozmetikçi gezdim.

öncelik göz altı torbası ve morluk. yorgunluğa bağlı.
2. öncelik kırışıklar.

fiyat aralığı 80-110. çok aşmışsa 150 de veririm.

3 marka gördüm estee, lancome bir de clinique
www.hepsiburada.com

bunun 40+ için hafif olduğu söylense de
www.hepsiburada.com

bunlar arasında karşılaştırma ve sizin değişik önerilerinizi bekliyorum.

bunlar hayvanlar uzerinde test ediliyor.

cruelty-free diye adlandirilan ve alternatif yollarla test edilen urunlerden alabilirssiniz.

arayinca baya bi sey cikiyor:
www.google.com.tr
  • elxa  (18.10.12 23:14:30)
öncelikle "kozmetik" değil, "dermatolojik" markalara yoğunlaşın. yazdıklarınız kozmetik markaları.

dermakozmetik olarak nette de bulabilirsiniz bir sürü marka. benim aklıma gelen la roche posay, avene, isis pharma, dr.murad,vs..

şurada da markaları yazıp, içeriğinin ne kadar sağlıklı olduğunu görebilirsiniz. "yeşil" renk, sağlığa zararlı bir içeriği yok demektir. "turuncu" orta, "kırmızı" tehlikeli, kesinlikle uzak durun anlamında.

www.ewg.org
  • holy diver  (19.10.12 11:19:28)