sıcak içelecek şey önerisi

çay, kahve, ıhlamur, kuşburnu, oralet, sahlep içemiyorum. ne önerirsiniz ? içinde çikolata gibi bişeyler olabilir.

starbucksa git yardimci olurlar,

caramel machiato
white chocolate mocha
caramel frapucino

veya
sicak cikolata
  • ocaan  (18.10.12 08:29:27)
dışarıda içmek için mi soruyorsun? yoksa evde yapmak için mi?

evde ise muhteşem bir sıcak "çikolata" tarifi var elimde, çok basit yapımı ama sonuç mükemmel ötesi.
  • denizderya  (18.10.12 08:46:41)
@denizderya kesinlikle evde. nedir tarifin kesin uygulayacam.

  • fuskiyenin oglu  (18.10.12 08:55:24)
cezveye büyükçe bir fincanayetecek denli süt koy,içine yarım paket bitter çikolatayı küçük parçalara bölerek at, karıştırarak sütü ısıt ve çikolatanın erimesini sağla. fincana al çok az pul biber ve tat verecek denli toz tarçın ekle. damak tadına ve çikolatanın miktarına göre şeker ekleyebilirsin. koyu güzel gerçek bir aztek usulü sıcak çikolata oluyor. ben tarifi şurdan alıp denedim www.abeautifulmess.com

  • denizderya  (18.10.12 09:14:59)
ev için:
menengic kahvesi diye bir şey var. ne sen sor ne ben söyleyeyim.

bulması biraz zor olabilir, aktarları dolaşman gerekebilir. ama pişman olmazsınız. eşim de asla çay içemez ama menengic kahvesine bayılır.

kolay gelsin...
  • hacipsilo  (18.10.12 09:22:31)
çayiç

  • negative  (18.10.12 11:14:08)
sakın douchbag'in dediğini yapma, iğrenç o nestle mereti. kakaodan sıcak çikolata mı olurmuş.

  • denizderya  (18.10.12 11:51:19)