chimay bira iyi bir hediye mi sizce?

bilenler bilir dünyaca ünlü belçika birası var chimay diye. dünyanın en iyisi diye geçer. ben yurtdışına çıktığımda en iyi arkadaşıma bundan aldım bitane. ama çenemi tutamayıp sana süper bi hediye aldım maddi değeri yok ama aldığın en güzel hediyelerden olcak belki de dedim.

tabi bu arkadaşa memleketteki dağa çıkıp çok bira içmişliğimiz var. ben de öyle süper hediye deyince bu da beklentiyi yüksek tuttu.

sizce beğenir mi hediyeyi?

ben olsam hastası olurdum.

negzel arkadaşmıssın arkadaş.
  • kalpteki delik  (17.10.12 22:16:46)
türk insanı belçika biralarını sevmeyebiliyor. özellikle efes'e aşinaysa. bi kwak beğenmezler mesela. ama hediye olarak güzel bulur bence. tadını bilemiycem.

  • tormentorius  (17.10.12 22:28:14)
beğenmezse bana getir hacı. ben içerim. arkadaşa da bi 10 kağıt vereyim ne istiyosa onu alsın.

  • saygilarefendim  (17.10.12 22:39:43)
chimay güzeldir. siyah mı sarı mı aldın? siyah aldıysan değişik gelebilir. eğer dönmediysen ilginç çikolatalardan da al. karışık olan paketlerden...

  • merhum  (18.10.12 08:23:18 ~ 08:23:58)