Vileda suyu nasıl hazırlanır ?

vileda yapcam fakat suyu hazırlamayı bilmiyorum.Bu sap kişisine vileda suyu hazırlamayı anlatır mısınız ?

bir su bardağı kadar çamaşır deterjanı at, suyla karıştır

(bkz: alternatif öğrenci evi temizlik malzemeleri)
  • badiparmagi  (17.10.12 20:50:21)
Vileda kovasına su doldurup içine de yüzey temizleyici, cif, çamaşır suyu, artık yerleri neyle temizlemek istiyosan onu ekliyosun. O kadar hepsi.

  • joelskellington  (17.10.12 20:50:53)
çamaşır deterjanı ? emın mısın

  • higuita  (17.10.12 20:51:07)
yüzey temizleyıcı varsa onu koy bır ölçek yokssa ben sabun koyuyorum ıcıne çok guzel kokuyor ve temızlıyorda.

  • mantarliborek  (17.10.12 20:52:28)
parke yüzeyler için ahşap temizleyici almalısın. onun dışındaki yerleri sıradan bir yüzey temizleyicisiyle halledersin.
yarım kova suya 1-2 kapak yeter.

  • underscene  (17.10.12 20:53:36)
housekeeping.about.com

çok amaçlı sıvı temizleyiciler kullanılıyor genelde

ama yoksa sirke ve bulaşık deterjanı da olur mesela. güzel koksun diye, kokulu bir temizleyici veya sıvı koyabilirsin. mesela ben çok az kokulu çamaşır yumuşatıcı koyuyordum. oranları göz kararı olarak mantıklı gir şekilde koyarsın işte.
  • ermanen  (17.10.12 20:57:41)
ben yarım sıcak su + yarım normal su dolduruyorum bir kapakta pronto = miss :D

  • hmm  (17.10.12 21:15:06)