netflix vs hulu

hangisi alınır, pros vs cons nedir?
şimdiden teşekkürler

cevap veriyorum, ikisini de denedim çünkü
netflix daha iyi, huluya göre bir tek dizi olayı zayıf ama filmler konusunda kimse el dökemez netflixin eline

  • spankenstein  (05.11.12 10:59:04)
bana sanki hulu'da daha çok seçenek var gibi geldi hem dizi hem film için.

bi de üye olmadan netflix'de neler var neler yok göremiyoruz sanki yanılıyor muyum?

mesela hulu'da the practice, chicago hope, the cosby show gibi eski ve efsane diziler varken netflix'de göremedim bunların hiçbirini..
  • flawless  (02.01.13 18:36:59)
hah bir de hulu plus 1 hafta free trial sağlıyorken netflix 1 ay sağlıyor.

  • flawless  (02.01.13 18:38:13)
fikrimi değiştirdim, kesinlikle netflix hem içerik hem de kullanış açısından daha iyi.
ancak aynı internet hızında hulu hiç takılmadan çalışırken netflix'te sorun yaşanıyor, takılmadan, smooth bi biçimde izlenemiyor ne yazık ki.

dolayısıyla mecburen hulu'ya kalıyor insan.
  • flawless  (11.01.13 15:05:39)