yapma volkan!

beyler arkadaşlar tartışıyor. yediğimiz golde volkan hatalı değil miydi defans mı hatalıydı? volkanın duruşunda hata yok muydu?

Olmaz olurmu. Bildigin kazma adam yahu.

  • Godless  (16.10.12 22:16:37)
kazma mı? yahu adam senelerdir hem ulusal takımın hem Fenerbahçe'nin kalesini koruyor. hiçbir teknik adam fark etmedi değil mi henüz adamın kazmalığını.

  • cevab veremedi  (16.10.12 22:18:40)
2 milli maçtır gördüğümüz üzere bu adam fenerdeki gibi oynayamıyor milli maçlarda geçen maç da onun hatalı çıkışı yüzünden yemiştik golü hatırlarsanız.

  • bass solo take one  (16.10.12 22:20:14)
stoperlerle arasında iletişimsizlik var yediğimiz gol ömerle volkanın birlikte imza attığı halı saha maçlarında bile yenmeyen skandal bi gol.

  • isildur  (16.10.12 22:26:11)
volkan bi tek gs derbilerinde coşuyo. başka bi numarasını görmedim

  • cemlemikonusuyorsun  (16.10.12 22:26:29)
volkan gerçekten kazma, hiçbir zaman iyi bir kaleci olamadı bu hataları çok sık yapıyor... Bakınız milli takımın son 2 maçı

  • themanwhowasntthere  (16.10.12 22:29:01)
kazma ne yazık ki. istediği kadar korusun hayrettin de milli kale ve galatasaray kalesini korudu, ama kazmaydı. volkan'ın oynatılmasının ana sebebi istanbul takımı oyuncusu olması ve istanbul'daki en iyi kaleci olması, ikinci sebebi de üst düzey çok maç oynamış olmasından heyecan yapmıyor oluşu. fenerbahçe'de gene iyi oynuyor genele vurduğunda, ama milli takımda hep bir mevzusu var bu adamın ne yazık ki.

  • madyb  (16.10.12 22:29:15)
beşiktaşlılar ile galatasaraylılar kendisine bok atmak için bahane arıyor. başka da bir şey değil.

hatalı ama boku çıkartılırcasına da haksızlık ediliyor adama. bütün sorumluluk volkan'a bindirilmeye çalışılıyor. itiraz ettiğim bu.

volkan'ın annesi diye başlık açan orospu çocukları yav he he dese ne olur demese ne olur. asıl bunlara yav he he dyeceksin.
  • baldur  (16.10.12 22:31:29 ~ 17.10.12 00:02:48)
yav he he baldur he.

  • madyb  (16.10.12 22:38:09)
yahu fenerbahçe maçlarını izlemeyen adamlar allah aşkına volkan hakkında atıp tutmasın.kaleciler hakkında 1-2 maç izlenip yorum yapılmaz.dünyada her kalecinin böyle saçma sapan yedikleri goller oluyor.bu 2 maçı saymazsak,volkan son sezonlardaki performansıyla avrupanın üst düzey takımlarında rahat oynar.en iyi türk kaleci olduğunu tartışmam bile.

  • competent  (17.10.12 00:25:58)
her kaleci hata yapar, ama volkan o her kalecinin yaptığı hatalardan geçen sezon hariç her sezon o kadar çok yapıyor ki saymakla bitiremedim. benim takip etmediğim kaleci yok bir kaleci olarak. asıl sorun volkan epi topu 1 sezon üst düzey top oynadı diye onu dünyanın en iyi kalecileri arasında görmek. gökhan gönül de dünyanın en iyi 3. sağ beki, lugano dünyanın en iyi 5 stoperi arasına rahatça girer vb. vs. kafalarını bırakmak lazım.

volkan geçen sezon efsane bir performans gösterdi, ama bu adam milli maçlarda hiçbir zaman iyi olmadı, en iyi milli performansı 1-0 yenildiğimz yunanistan maçındadır, onda da her kurtardığı topta hakem sonradan ofsayt saydı, en sonunda biri kaleye girdi ona da hakem ofsayt vermedi. hiç aklımdan çıkmıyor volkan o gün 10 küsür net top çıkartmıştı, ama hep ardından ofsayt çalınmıştı, tek tutamadığı topsa gol olmuştu.

1-2 maçla asıp kesme yok, aksine sık sık böyle sıçışlar yaptığı için artık gına geldi, fenerbahçe'nin kalesinde oynasın sorun yok, ama milli kalede iyi oynayamıyor bu adam. fenerbahçe'ye puan kazandırırken bizden her daim puan alıyor. motivasyon eksikliği filan yaşıyor herhalde anlamıyorum ki.
  • madyb  (17.10.12 08:34:05)