[]

iett şikayet

Bu koduğumun otobüslerindeki koduğumun otobüs şöförlerini şikayet etmek için telefon dışında alternatif var mı? Sitesinde bi iletişim linki var o kadar.
 
iett@iett.gov.tr ben buna atmıştım. cevap vermişlerdi. işime yaramasa da...


  • supergirl  (16.10.12 12:05:35) 
iett.gov.tr nin ana sayfasından beyaz masayı tıklayın, açılan sayfada bireysel başvuruyu seçin. şikayetinizi aldıktan sonra cevap geliyor.


  • oda sicakliginda saklayiniz  (16.10.12 12:09:17) 
4441871 bence gayet işe yarıyor.


  • efrasiyab87  (16.10.12 12:52:16) 
beyaz masa'ya şikayet edin. benim de bir şikayetim olmuştu, işe yarıyor.


  • dessy  (16.10.12 13:27:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.