Malatya havaalanı Şehir merkezi İnönü üniversitesi

Merhaba sevgili duyuru sakinleri.
Öncelikle saat 22 gibi malatyaya ulaştıktan sonra havaalanı servisleriyle gidilen şehir merkezi sonrası kalacak yer aramaktayım.. Saat 23 gibi şehir ulaşımı bitiyor sanırım. Hadi ulaşımı en son ihtimal olarak düşündüğüm taksi ile yaptığımı varsayarsak üniversite yakınlarında bir otel nasıl bulurum? buradan baktım da bir gecelik için 80 lira civarı çok geldi daha makul bir otel.. olmadı öğrenci evi bomanti biralar benden şeklinde düşüncelerim de yok değil.

geç bir cevap oldu sanırım ama
www.malatyaogretmenevi.com

www.malatya.pol.tr düşünülebilir miş. Onaylı misafir nasıl olunuyo bilmiyorum ama geç kalmadıysa bakabilirsin. yerler üniversiteye yakın değil ama zaten oraya hiçbir yer yakın değil . bu konukevleri merkezde her türlü ulaşım sağlarsın.
  • i am a legal alien  (19.10.12 23:42:11)