thy kampanyaları

thy ne sıklıkla kampanya yapıyor?

avrupa 99 euro olan kampanyasını kaçırdım, temmuz 2013 te 10 kişi zurich-isviçre bileti alıcam şimdimi almak mantıklı yoksa kampanya yaparlarmı ileri tarihte?

zürih yerine basel-isviçre düşünürsen git easyjetten al, gidiş geliş 70 euro falandır.

  • siradisi00  (15.10.12 09:43:06)
yaz sezonu içinde kampanya yaparlar muhtemelen.

  • contavolta  (15.10.12 09:44:22)
@contavolta yaz kampanyasını ne zaman yapıyorlar? nisan mayıs gibi en geç bileti almamız gerek vize işlemleri için.

birde o kampanyalar hani şu sınırlı sayıda bilet satılan ve açıldığı gibi hemen biten kampanyalardanmı oluyor

@siradisi easyjette sabiha gokcenden kalıor birde baselde uzakmış baya öneri için tesekkurler yinede
  • eja  (15.10.12 09:53:55)
2 ay önce falan başlar muhtemelen ama kesin bişey de diyemiycem. tabiki belli sayıda bilet çıkıyor bu kampanyalar için ama işte herkesin gideceği bi tarih oldaıktan sonra alabilirsiniz benc.

  • contavolta  (15.10.12 12:10:17)
thy yerine swiss ile uçun. çok daha ucuza gelir.

  • faaip de oiad  (15.10.12 18:58:05)