Yurtdısındaki bir kişi veya kuruma dava acma

Dostlar seattle da sahibi Bahadır Acuner isminde türk olan bir ucus okulu(acuwings flight school )tarafından dolandırıldım. Paramın buyuk kısmını aldım ama 6000$ kadar daha almam gerekiyor benim hesabıma göre ama uctugum ucakların fiyatını oldugundan fazla göstererek bu 6000$ ı vermek istemiyor. Elimde ucagın benım dedigim fiyatta oldugunu destekleyen belgeler ve bu okulun yaptıgı bazı yolsuzlukları destekleyen belgeler var.

Ben bu okulla ilgili yasal olarak ne yapabilirim ? Ne kadar zaman alır ? Getirisi göturusu ne olur ? 10 dk kadar zamanı olanlar için asagıdakı blogta basımdan gecenlerın ayrıntısı mevcut.

Yardımcı olabilicekler varsa lütfen buradan, ekşiden veya krstshn1987@hotmail.com adresinden ulassınlar. Cok buyuk yardımınız dokunur. Avukat için de elimden geldigince ödeme yapabilirim.

Edit : linki unutmusum. buyrun : theacuwingsdelusion.blogspot.com

Şimdi çıkıyorum akşam bakayım silmezseniz soruyu.

  • Esseh  (14.10.12 14:46:29)
Lütfen. Silmeyecegim.

  • krstshn  (14.10.12 14:49:20)
Türkiyede dava açarsan türkiyeye girene kadar bi bok olmaz, hatta tutuklama kararı çıkmadıysa türkiyede de bi bok olmaz. ABD'de dava aç, muhtemelen sikerler onu. Para pul meselelerine çok önem veriyo o götler.

  • lpgli tosbaga  (14.10.12 15:22:27)