Avea Tarife Değişikliği

Geçen yaz faturasız olan Avea hattımı, faturalıya çevirdim ve Yeni Yıl Tarifesini seçtim. Bir yılı geçti ve benim ödediğim en düşük fatura tutarı 47lira oldu. 2-3kere 150 lirayı da buldu.
Bu durum canımı çok sıkmaya başladı artık(hem dakikalar yetmiyor hem de yüklü fatura ödüyorum, dakikalar bittikten sonra neredeyse hiç arama yapmamama rağmen). Tarifemi değiştirmek istiyorum.
Sitelerinden inceledim; ama karar veremedim ve sıkıldım. Bir de burda sormak istedim.

Sadece Avea'ya doğru olsa da olur; ama bol bol dakika olsun. Sürekli mesajlaşan biri değilim; sadece 200-300 sms olsa da yeter.

Eğer hem sms'i olan hem de bol dakikası olan bir tarife varsa 50 liraya kadar verebilirim aylık.
Eğer sms'i yoksa tarifenin, sms paketi+tarifenin aylık ücreti en fazla 50 lira olsun yine.

Dediğim gibi "her yöne" olmasına ihtiyacım yok. Önerileriniz varsa, paylaşırsanız sevinirim.

avea'dan koşarak uzaklaşın bence.

  • 9kuyruklukedi  (14.10.12 02:34:06)
bence de, vodafone dururken diğer operatörleri neden kullanırlar anlamış değilim zaten.

  • godless frog  (14.10.12 02:45:42)
avea 19luk tarife var bende. faturalısı da çıkmıştı sanırım bunun. tahattüt vermediyseniz buna geçin.

her yöne : 500 dk 1000sms 1gb internet
  • raskolnikov2  (14.10.12 10:50:39)
heryöne 1500 dk - 40 tl: www.avea.com.tr

üstüne isterseniz: 500 sms + 500 mb internet 10 tl

üst sınır 50 tl olan bir kişi için gayet yeterli gibi duruyor.

kendim ise bal 500 tarifesini kulanıyorum faturasız: 500 dk + 500 sms + 500 mb bu da 30 tl.
  • yaseka  (14.10.12 11:28:29)
Ben neden vodafone dururken avea kullandığımı anlatayım:

Avea'da şu anda kullandığım tarife:

500 dk her yöne + 2000 sms her yöne + Sınırsız internet (2GB AKK'li)

fiyat: 30TL

Vodafone'un en yakın tarifesi:

1000 dk + 1000 sms + 1GB internet (1GB sonrası faturaya yansır)

fiyat: 55TL

Ayrıca avea'nın 3G'si yaklaşık 7 MBit, İzmir'in göbeğinde 3 farklı noktada Turkcell ile kapıştırdım 3'ünde de tokatladı.
  • himmet dayi  (14.10.12 11:31:35)