WPF temayı nasıl ekleyebilirim?

wpf toolkit indirildi,kuruldu referans olarak wpftoolkit.dll projeye eklendi.projede tüm .cs dosyalarına using Microsoft.Windows.Controls; eklendi,tüm xaml dosyalarına xmlns:toolkit="schemas.microsoft.com" eklendi.

1)Burdan sonra temayı aktif etmek için ne yapıcam?
2)yabancı siteden baktım yanlış mı gidiyorum?

naaptın hacı? wpf toolkit öyle bir şey değil ki? sana kullanabileceğin 3-5 ekstra component veriyor o kadar. Visual Studio'da toolbox'a sağ tıklayıp choose items diyip .dll'i göster. sonra programın herhangi bi ekranında kullan, ya da kullanma. her .cs'e xaml'a eklemene gerek yoktu.

  • kta  (14.10.12 01:59:53)
muhtemelen toolkitin son sürümünü üklemiştim dediğin şekilde yaptım sadece sol tarafa calendar vs 5-6 tane yeni nesne geldi.görünen başka bi değişiklik yok.pencerenin genel halini nasıl değiştiricem peki?hani wpf ile çok güzel görüntü kalitesi oluodu fln o neyle oluo?

  • amusan  (14.10.12 03:21:01)
tema diye bir şey yok wpf toolkitte.

projeyi açarken wpf projesi olarak açtığına eminsin değil mi? windows forms projesi mi açtın yoksa? forms ile wpf arasındaki farktır işte wpf'in güzelliği.

wpf'in genel halini beğenmiyorsan style'lar yükleyeceksin sağdan soldan. wpf toolkit o işe yaramıyor.
  • kta  (14.10.12 14:08:44)
wpf açtım projeyi ama buton listbox vs. componentler windows.formdakinden farklı deil.onları değiştirmek için style yükleme olayını yaparım da sen en başta görüntü güzel olmak zorundadır wpfde diosun öle mi?

  • amusan  (14.10.12 18:12:37)