uzun hikaye

var mı giden? yarın gitmeyi planlıyorum. önden bi kaç güzel şey söyleyinde ön yargı ile bakıp öyle gidiyim filme :)

Gitmedim kesin gideceğim.

Ama şunu söyleyeyim, Modern hikayeciliğin zirvesi Mustafa kutludur, o yüzden senaryo süper.

Kenan İmirzalıoğlunun muhteşem bir oyunculuk çıkarttığını söylüyorlar. Fragmandan da öyle anlaşılıyor oda bir artı.

Yan oyuncular zaten süper zafer alagöz, cengiz bozkurt memduh başgan filan.

Kısaca git.

gidince yorumlarını da söyle benim vaktim olsa bugün gidecektim.
  • efrasiyab87  (12.10.12 21:40:30)
tamam yarın gidicem. buraya yazarım yorumları.

edit: film çok iyidi ben çok beğendim.
  • nemo problemo  (12.10.12 23:04:34 ~ 13.10.12 21:51:28)
Az önce izledim. Sıcak sıcak yazıyorum. Osman sınav ve kenan imirzalioğlu uzun zamandır uyum içinde başarılı projelere imza atmış iki isim. Bu kişilerden kötü bir sonuç bekleyemezdim. Umduğum gibi de oldu. Filmi beğendim. Tavsiye ederim. Şu an vizyonda ki filmler içerisinde gidilebilecek 2-3 filmden biri.

  • ceylan2271  (13.10.12 23:09:59)
iyi oyuncunun bu kadar bol olduğu bir ülkede tuğçe kazaz'a esas kadın rolünün oynatılmış olması filme gitmeme gerekçem olacaktır. (tuğçe kazaz kimdir? böyle bir rolü almasında etkili olan nedir? merak ediyorum gerçekten.)

  • 9kuyruklukedi  (13.10.12 23:37:03 ~ 23:38:00)
@9kuyruklukedi

seninle aynı fikirdeyim ta ki filmde onu görene kadar. bence rolün hakkını vermiş.
  • nemo problemo  (14.10.12 00:11:34)