ispanyollar niye boyle?

2 yildir tramway kullaniyorum. envai cesit turistle karsilastim. ama bilhassa ispanyollar tabiri caiz ise dayak yemek icin yaratilmislar gibi. paldir kuldur tramwaya binmeler, arkadasi taa arkada olsa bile ismail abi gibi hoopp naber demeler, yuksek sesle konusmalar. bunlar kendi ulkelerinde de boyleyse toplu tasima araclari karilar hamami gibidir ya.

abi avrupanin apacileri iste ya.

hayatlarinda görmedikleri ilgiyi bizim erasmusculardan görüyolar avrupada.
  • serabetan  (12.10.12 09:58:37)
ispanyollara söz hakkı doğurmadan cevap veriyorum. akıllı olun olum 2 dakka adam olun adam. milletin karısı kızı var zibidilik yapmayın derseniz anlayacaklardır.

  • forbidden archangel  (12.10.12 10:00:01)
he bi bunlar bi de portekizliler zaten

hatta apaciliklerine bakmak icin basitce

(bkz: portekiz milli futbol takımının berberi)
  • serabetan  (12.10.12 10:00:16)
o tramvayı ben de 3 senedir kullanıyorum. bütün turistlerde böyle bi rahatlık var. bağıra çağıra konuşmalar falan ne ararsan. yalnız nefes almadan konuşma konusunda italyanların eline kimse su dökemez.

  • lazpalle  (12.10.12 10:00:37)
hepsi aynı ama bence kendi ülkelerinde böyle değiller. ingilizlerle uzun yolculuk yaptık, gece yarısı anırarak gülüp konuşuyorlardı. yanımdaki kadın bunları yiyecekti resmen delirdi. ben sinirden gülüyorum napıyım bir şey desen adam sırıtıyor. herhalde içlerinden burası Türkiye koy g.tüne gitsin falan diyorlar.

  • crimsonlady  (12.10.12 10:38:59)
Walla onlardan biriyle evli olarak ve ispanya nin farkli yerlerinde kalmis biri olarak diyebilirim ki en güzel aciklamayi serabetan yapmis. :)
Ulkelerinde de böyleler .

  • The Pleasure of Pain  (12.10.12 10:46:16)
bu ibnetorlar ile 2010 dunya kupasi sampiyonu olduklari zaman nefret etmstim. hani tamam anladik dunya sampiyonu oldunuz ama bu kadar kaba olunmaz be arkadasim. serabeten de dogru demis amk. bir tane deniz diye kiz vardi. mk kezbani yapismisi bu ispanyollara. 5 erkek aralarinda donmustur artik kizi.

  • charlotte blanc  (12.10.12 11:13:11)
nasıl anlıyorsun ispanyol olduklarını?

  • Ryu  (12.10.12 13:32:26)
@ryu

dilinden hocam.

ben portekiz ya da ispanyol+ latin amerika ayirt etmiyorum. ispanyol hepsi.
  • serabetan  (12.10.12 13:40:03)