Shuffle'ı çok iyi olan bir müzik oynatıcı?

anadolumun güzel insanları size bir sorum var.

şimdi bilgisayarla ilk tanıştığım yıllarda müzik dinlemek için hep winamp kullandım. sonra shuffle özelliğinin iyi olmaması ve yeni versiyonlarındaki saçma sapan şeyler yüzünden onun defterini kapattım. son 2-3 senedir de aimp kullanıyorum. sanırım bunun da shuffle'ı çok iyi değil. Listemde 18500 tane müzik var ama sürekli hep aynı şarkıları dinliyorum. bazen değişik bi şarkı çıkıyor. bakıyorum yıllar önce indirmişim falan. neyse hocular, işte shuffle'ı çok çok iyi olan, muazzam bir müzik oynatıcı önerir misiniz?

bu arada soruyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. muhteviyatı gereği bu bir soru. içerik müzik ile alakalı ama birazda teknik sanki. modlar doğru yere taşır diye umuyorum.

Media Monkey

  • mehmet lutfi  (10.10.12 08:04:38)