bol bol sümük üreten saçma hastalık

--iğrenç medikal detaylar içerir--

kendimi bildim bileli mevsim geçişlerinde hastalanırım, bademciklerim yok, genelde farenjit oluyorum. bu ay da oldum, sonra doktora gittim, antibiyotik kullandım falan, geçti, boğazım ağrımıyor, gayet iyiyim, ama inanılmaz derecede sümük üretiyor bünyem ve burnum sürekli dolu. sürekli yeşil balgam çıkarıyorum, artık ağzımın tadı falan kalmadı. 2 kere doktora gittim, alerji ilacı, zart zurt aldım tekrar gitmek istemiyorum artık sıkıldım.

özellikle alerjik bünyeli arkadaşlar, sizde de böyle mi oluyor? durup dururken geçiyor mu sonra? çünkü genel olarak iyiyim, ama sürekli burnum tıkalı, sinüzit ağrısı falan, iğrenç, ne yapsam bilemedim.

sinüzit olabilir mi? sinüslerin dolmuştur ve iltihap akıyodur sürekli. kronik olanı da var.

  • oldtimer  (09.10.12 14:38:00)
Ya sinüzit muhtemelen de ne olucak şimdi yani? 1 ayı geçtiğine göre kronikleşti artık, ne yapıyosunuz sinüzit mağdurları olarak?

  • roket adam  (09.10.12 14:39:13)
sinüzit kanka. böyle burnunun arka tarafında tonla sümük toplanıp başını ağrıtıyor. sonra da bro bir vakitte o arkadaki sümük boşalmaya başlıyor falan.

  • kameramotor  (09.10.12 14:40:00)
Sinüziti zamanında ilaç tedavisiyle yenmiştim. Fakat "İlaçla olmazsa ameliyatı var" demişti doktorum. Çaresiz birşey değil yani.

Şöyle de birşey buldum:
www.sinuzit.gen.tr
  • homo sapiens gotgobekus  (09.10.12 14:44:31 ~ 14:45:52)