[]

MacBook Air MS Office soruları

Şimdi satın alıdğım Office 2010'i Windows'ta kullanıyorum,
1) Aynı lisansla Macbookta da kullanabilecek miyim?
2) Performansta, uyumlulukta bir sıkıntı oluyor mu?
Ubuntuda wine ile kullanmaya çalıştım çok sıkıntı çektim.

www.microsoft.com

 
parallels desktop ya da vmware fusion kurman lazım mac için. yoksa mac için ayrı office sürümü alman lazım (2011).


  • loveinaflipbook  (08.10.12 11:44:45 ~ 11:46:54) 
www.microsoft.com

bişeyler demişler.
  • sutlu nescafe  (08.10.12 11:51:16) 
Farklı bi lisans alman lazım, office for mac onun adı. Performansta bi sıkıntı olmuyor, uyumluluk da okey, ama tüm updateleri yapmış olsan da arada bir saçmaladığı oluyor.


  • roket adam  (08.10.12 15:50:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.