kredi kartı borç??

ben geçen ay kredi kartı ile internetten alışveriş yaptım (yaklaşık 100tl).
bu ayki ekstreye yansıması gerekiyordu. (çünkü bu ayda açık provizyon olarak gözüküyordu)
şimdi bakıyorum ne bu ayda ne de gelecek ayda bu harcamam gözükmüyor.
biliyorum bu parayı farkettiklerinde söke söke alırlar da ne olmuştur acep?

@want2die para gitmemiştir derken??

  • livaneli kadir  (08.10.12 01:19:35)
taksit erteleme gibi bir şey de olabilir.

  • the c  (08.10.12 02:23:45)
taksit erteleme gibi bir şey de olabilir.

  • para var huzur yok  (08.10.12 12:51:00)
yazdığım yazıyı defalarca, defalarca ama defalarca okudum.
neresinde "taksit" geçiyor bulamadım.
Ey ekşi duyuru yetkilileri! benim cevaplarımı konu ile ilgili değil deyip kaldırıyorsunuz da bunları neden görmezsiniz?
  • livaneli kadir  (09.10.12 09:55:47)