[]

sahibinden.com

merhaba, siteye yeni üye oldum birtakım sorularım var

* cep telefonuma gelen onay kodunu yazıp mesaj gönderdim, kimseden cevap geldiği yok?
* hadi alayım dedim taksitli ödeme seçeneği yok. peşin ödeye tıkladıktan sonra mı taksit seçeneği açılaca?

 
Satıcı taksit seçeneğini koymamışsa, taksitli alım olmuyor. Nakit ödüyorsun. Taksitli satışta komisyon oranları çok yüksek. Tam bir soyguncu hatta Sahibinden. Vade farkını karşılayarak taksitli satış açtırabilirsin.

Bazı günler ise peşin fiyatına taksit kampanyası oluyor.

SanalPazar'ı tavsiye ederim. Her anlamda iyidir eğer anlaşarak alım yapacaksan.
  • ahmetcan44  (07.10.12 16:20:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.