[]

Tekstille ilgilenen zaat-ı muhterem

Sevgili tekstilciler,ingilizceden sonra ikinici bir dil öğrenmeyi kafaya koydum..ne öğreneyim dersiniz?hangi dil işe yarar tekstil alanında?birde nedenini yazarsanız çok sevinirim..
 
1-) ingilizce öğren. neden mi çünkü gerçekten ingilizce bilen adam sayısı çok çok az.
ikinci dil olarakta sana ingilizceyi öneriyorum :) bi sor bakalım hangi ara ingilizce öğrenmişler de ikinci dil peşine düşmüşler ?

üni de ben de aynı gazla almacaydı, italianosu ruskisi derken hepsinden azar azar ama sonuçta hiçbiri tam olmamıştı. ingilizcem iyiydi bana göre biliyordum sonra bilmediğimi gördüm. ingilizce öğrendim. Türkiye de hangi sektör olursa olsun ingilizce bilen insan sayısı az. o yüzden önce o dili adam akıllı öğğren
  • bu kadar zor olmamali  (04.10.12 18:57:49) 
sırf ticaret yapacaksan çince, prestijli işlerle uğraşacaksan italyanca veya fransızca.


  • yuto  (04.10.12 21:09:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.