1.5 ay önce açılmış viski

içilir mi?normal oda sıcaklığında saklandı.

içilir rahat ol birşey olmaz.

  • Amiral Bristol  (04.10.12 02:56:44)
cok iyi icilir

bitter cikilata da varsa
  • ocaan  (04.10.12 03:11:45)
bardağa buz atmak gibi hareketler yapılmadığı sürece, içilir niye içilmesin.

  • olurnedenolmasin  (04.10.12 03:27:18)
"içilmez bana gönder" diyen çıkmamış?

  • royal  (04.10.12 03:30:31 ~ 03:30:43)
ben 2 yil once acilmis viskiyi iciyorum?

  • compumaster  (04.10.12 03:34:57)
buz ne alaka beyler anlamadım?buz atınca noluyo?

  • jpsartre  (04.10.12 03:43:33)
buz atılır atılmaz hikayesi racondandır diyebiliriz
genel uygulama, jack daniels a atılır (bourbon- tennesse), malt viskilere atılmaz
onun dışında keyfinize bakın derim ben (benim tercihim malt / oda sıcaklığında ve sade)
  • kisa  (04.10.12 07:40:10)
içilmez bana gönder :)

  • upland prince  (04.10.12 08:40:45)
herkes viski uzmani dostum buralarda, buz atilmaz, amuda kalkarak icmek gerekiyor. amuda kalkarak icince bogazdan yavas gecer hissedersin bogazdaki yanmayi, kokusu yavas yavas gelir burna tadini alirsin.

ondan amuda kalkarak ictigin sürece gayet icilir.

hee birde yanina ceviz kir, amaaa californiadan gelme ceviz degilse olmaz, o ceviz californiadan gelicek raconu bu, tabii bourbonda gecerli bu. scotch olursa o ceviz fransada nantes yakinlarinda bi orman var ervische diye orda yetismeli, asil tadi öyle cikar, iskocya da hep öyle icilir.

hee unutmada eteksiz icilmez, buz kismi icinde bademle harmanlayabilirsin diyim...
  • serabetan  (04.10.12 09:43:12 ~ 09:44:44)
içilmez, adres verecegim bana yolla onu bir dizi işlemden geçirmemiz lazım.

  • feodal moruk  (04.10.12 10:05:29)
buz mevzusu girdiği kimsayal reaksiyon sonucu konuyu sulandırıyor. geyik olsun diye söyledim yahu ciddi ciddi bi arkadaş gaza gelip amuda kalk falan diye ayarcılık yapmaya kalkmış ne içiyosunuz kafanız böyle oluyor enteresan :) neyse buz olayı tercih meselesi ben şaka takılıyorum bozulup bozulmamasına bi etkisi yok yani afiyet olsun.

  • olurnedenolmasin  (04.10.12 18:33:12)