90 lar sonu 2000 ler başı robotlu çizgifilm..

merhaba çizgifilm severler..

vakti zamanında star'da gösterilen robotlu bir çizgifilm. hatırladığım detaylar;

--4 kollu ninja robot vardı, sanırım diğer robotlarda çeşitli sporlar üzerine tasarlanmıştı (patenci, hokeyci falan..)

--merkez üssü gibi yerde 4-5 tane sadece kafalardan oluşan robotlar vardı ve sürekli konuşurlardı dedeler gibi..

-- robotlar insan boylarındaydı ve açılış kısmında bunların gece sokaklarda yürüdükleri bi sahne vardı.

-- kimi sahnelerde 3d kullanılmış olabilir, o zaman farketmemiş olsamda şimdi düşününce olabilir diyorum..

-- belki de böyle bir çizgifilm hiç yoktu ve ben hayal görüyordum. çünkü kimse bilmiyor, elimde ki veriyle youtube tan aratamıyorum,sonuç çıkmıyor..

yardım ediiiin!

voltran değildir sanırım
lazerion olabilir ama ne izlerdim..
yada buyrun efenim burdan bakın eskicizgifilmlerim.blogspot.com
  • seindfeld  (03.10.12 12:11:50)
cowboy beebob mu acaba ?

  • mortac  (03.10.12 12:20:15)
eğer rellelleee rellelleee teneke teneke trenler diye bir şarkı da hatırlıyorsan robostorydir o :)

  • mocha  (03.10.12 12:29:38)
benim de var böyle bi durum. kırmızı robotlu bi çizgi film vardı. ne adını hatırlayabildim, ne de bi yerde denk geldim. içimde kaldı valla..

  • mahsusmahal  (03.10.12 12:30:49)
@seindfeld, bütün siteyi dolaştım ama ı ıh.. zaten çok ara bir dönemde çıkmış bir çizgifilm olduğu için düşük ihtimaldi.

@murtac, cowboy beebop u severim ama o değil neyazık ki..

@mocha, robostory zaman olarak çok geride kalıyor bu çizgifilme göre. birde bu ninja kaplumbağalar falan gibi çizgifilmlerin hafiften karanlıklaşmaya başlamış hallerindendi..

@mahsusmahal, muhtemelen seindfeldin verdiği linkte vardır senin çizgifilm..
  • patir  (03.10.12 13:28:25)
google ile "the bots master" diye bir cizgi film buldum?

  • ainothia  (04.10.12 01:55:13)
@ainothia, evet kesinlikle aradığım buydu! vay be, hatta yuh! umudum yoktu hiç.. çok teşekkür ederim :))

hey gidi...
  • patir  (04.10.12 11:25:33)