[]

Sampiyonlar Ligi Finaline Bilet..

25 mayis 2013'te wembley'de oynaniyor da daha biletleri satisa cikmamis. cikar cikmaz internetten 3 tane bilet alabilir miyim yoksa saniyesinde hepsi tukenir karaborsadan mi bakmam gerekir?

bir de yaklasik ne kadar olur iyi yerlerden bilet fiyatlari?


 
Finalde bilet sistemi biraz daha farklı. Her iki takıma da %25lik bilet veriliyor. Uefa da sponsor ve davetliler için belli bir yüzde ayırıyor kendine. Kalanı da public olarak satılıyor. Kadıköy'deki finalden hatırladığım kadarıyla maçtan birkaç ay önce bu biletler için online ön talep toplamışlardı. Talep eden kişi sayısına göre belli bir yüzde bilet almaya hak kazanmıştı. Kalanı da uefa.com üzerinden satılmıştı.

Yani uefa.com'u takip edip ön talep şartlarını araştır öncelikle.
  • cakabo  (03.10.12 11:14:55) 
son finalin bilet fiyatları 70-370 euro arasıymış.
www.uefa.com

  • merhum  (03.10.12 12:42:42 ~ 12:43:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.