sürücü kursu

kapitalizmin ta mınakoyim ehliyet almam lazım bu yüzden istanbul anadolu yakasında ucuz sürücü kursu bilen gören var mı bir de nereye gideyim aha bura çok iyi diyeceğiniz bir yer var mı?

kapitalizmin mınakoymuş muydum. hee koyduydum

Gelişmiş ülkelerde ehliyet almak için sürücü kursuna gitme gibi bir zorunluluk yok. Bizdeki sürücü kursları da tamamen göstermelik ve milletin parasını yolma amaçlı.

Sorunuza gelince; sürücü kursunun iyisi kötüsü olmaz. En ucuzuna gidin, direksiyon için de güvendiğiniz birilerinden ders alın.
  • 386 dx  (02.10.12 18:15:02 ~ 04.12.12 04:50:55)
ben araba 6 yıldır sürmeyi biliyorum ve 2 yıldır bir fiil araba kullanıyorum ama ehliyet alma gibi bi niyetim yoktu. şirket şart koştu. ben de yapmıyorum almıyorum lan diyemedim. çünkü benim paraya ihtiyacım var. benim paraya ihtiyacımın olma sebebiyse vatandaşlık bağı ile bağlı olduğum devletin bana barınacak yer vermemesi, bana kendin her türlü yaşa diyip benden burada yaşadığım için vergi alması

tabi ben kime anlatıyorum amk. biz mağara yaşamına dönelim iyisi

bir de isim verin adres verin telefon verin olm
  • zugas  (02.10.12 18:23:29 ~ 18:24:46)
üsküdar da semaş sürücü kursu vardı. ucuzdur o.

  • kenarortay  (02.10.12 18:24:18)
tanıdık torpili ile işleyen bir ekonomik sistemde çalışmak didinmek? neyse 2009'un duyurusu ama şunun bi yardımı olabilir belki bi araştır. (git: eksiduyu.ru)

  • forbidden archangel  (02.10.12 18:28:35)
anadolu yakasının neresi?

pendikte gidiyorum ben 450 lira.
  • mattiadestro  (02.10.12 18:33:31)